PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gilla: Mė mirė pa para se te Milan

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Gilla: Mė mirė pa para se te Milan   Sat Feb 28, 2009 2:27 am

Sulmuesi i Fiorentinės, Alberto Gilardino, ka thėnė se ia ka vlejtur largimi nga Milani edhe pse ai tash fiton shumė mė pak para sesa te Rossonerėt.
Qė nga transferimi nė Firence, Gilla ka kaluar njė formė shumė tė mirė, qė ishte edhe momenti kthyes nė karrierėn e tij, duke shėnuar 15 gola nė Serie A dhe tash ėshtė vetėm njė gol prapa Marco Di Vaios, nė garėn pėr titullin Capocannoniere.

“Nė Firence jam pritur jashtėzakonisht mirė dhe ishte njė ndjenjė fantastike. Kėtu fitoj mė pak para, por ia vlen”, i ka thėnė italiani revistės “Max”.
Back to top Go down
View user profile
 
Gilla: Mė mirė pa para se te Milan
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: