PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4195
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe   Wed Feb 04, 2009 11:19 amNjė nga shėrbimet e kompanisė Google, Google Translate, tash ka mundėsinė qė tekstet nga gjuhė tė ndryshme tė huaja t’i pėrkthej edhe nė shqip, dhe anasjelltas.
Gjuhėve ekzistuese sė bashku me shqipen iu shtuan edhe estonishtja, galicishtja, hungarishtja, maltishtja, tai dhe turqishtja.

Pėrkthimi bėhet automatikisht nėpėrmjet fushės sė sajtit ku mund tė pėrkthehet njė paragraf apo faqe tė tėra qė mund tė vihen direkt aty apo nėpėrmjet lidhėzave.

Duket se ky shėrbim ėshtė mė i saktė gjatė pėrkthimit nga shqipja nė anglisht se sa anasjelltas. Sidoqoftė, ky shėrbim do tė ndihmoj shumė ta zėmė gazetarėt dhe masterėt e uebit qė faqet e tyre tė internetit t'i shndėrrojnė nė faqe shumė-gjuhėsore. /UK Albanians/

Google Translate

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kongresi i Gjuhės Shqipe 1972-ėshtė i skaduar
» Refik Hasani: Si mund ta konkretizojmė propozimin pėr themelimin e Universitetit publik nė gjuhėn shqipe
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skėnderbeu, Simboli dhe miti i tij nė letrat shqipe
» FEJA NĖ FJALORIN E GJUHĖS SĖ SOTME SHQIPE, Shkruan: Mexhid YVEJSI, Gjakovė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: