PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Agnesa Vuthaj, e bukur, e realizuar, e qetė…

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Agnesa Vuthaj, e bukur, e realizuar, e qetė…   Sat Feb 28, 2009 2:34 am

Vasha vuthjane Agnesa Vuthaj as qė ka menduar ndonjėherė se bukuria e saj do tė zyrtarizohet dhe tė bėhet publike, madje duke u ngritur nė fronin e mė tė bukurės nė Kosovė edhe Shiper.
Back to top Go down
View user profile
 
Agnesa Vuthaj, e bukur, e realizuar, e qetė…
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: