PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Fėmija grabit autobusin dhe tėrbohet nėpėr qytet

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Fėmija grabit autobusin dhe tėrbohet nėpėr qytet   Sat Feb 28, 2009 2:40 am

Dėshmitarėt nė kryeqytetin kinez Pekin fillimisht kanė menduar se dikush po incizonte ndonjė film aksion, mirėpo kamerat nuk dukeshin askund. Njė fėmijė 13-vjeēar ka hyrė nė njė autobus tė ndalur nė parkim, e ka ndezur atė dhe ka filluar aventurėn e egėr nėpėr qytet.
Back to top Go down
View user profile
 
Fėmija grabit autobusin dhe tėrbohet nėpėr qytet
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Cakrani i Fierit, fshati qė fsheh thesaret e mbretėrve ilirė tė Jugut

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: