PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Qeni i cili vozit biēikletėn bėhet hit nė YouTube

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3640
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Qeni i cili vozit biēikletėn bėhet hit nė YouTube   Sat Feb 28, 2009 2:43 am

Video incizimi i cili shfaqė njė qen tė racės dalmatin sesi duke vozitur biēikletėn kalon nėpėrmes shikuesve tė habitur gjatė muajit dhjetor ėshtė publikuar nė internet.
Back to top Go down
View user profile
 
Qeni i cili vozit biēikletėn bėhet hit nė YouTube
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Arim Molliqi - CILI ĖSHTĖ KUFIRI MES KOSOVĖS DHE MALIT TĖ ZI NĖ BJESHKĖT E ZHLEPI?
» Hamburg: Qeni i policisė kafshon hajdutin shqiptar
» Si dėshmonte pėr UĒK-nė komandant Drini, i cili do tė vritej pas luftės (video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: