PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Resino: Atletico do ta mposhtė Barcėn

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Resino: Atletico do ta mposhtė Barcėn   Sat Feb 28, 2009 9:14 am

Trajneri i Atletico Madridit, Abel Resino, thotė se skuadra e tij mund ta mposhtė Barcelonėn nė takimin e tė dielės nė Vicente Calderon.
"Atletico Madrid mund ta mposhtė Barcelonėn. Kjo ndeshje ėshtė shumė e rėndėsishme, sepse mund tė jetė moment kthyes pėr skuadrėn”.

“Ne mund ta mposhtim njė skuadėr tė madhe. Kjo fitore do tė na bėnte mė tė fuqishėm dhe do tė na ofronte me skuadrat e kreut. Nėse humbim, atėherė do tė ketė ndikim shumė negativ te ne”, i ka thėnė Resino gazetės “Marca”.
Back to top Go down
View user profile
 
Resino: Atletico do ta mposhtė Barcėn
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: