PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ancelotti: Objektivi i Milanit kualifikimi nė LK

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3942
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ancelotti: Objektivi i Milanit kualifikimi nė LK   Sat Feb 28, 2009 9:17 am

Milani gjithnjė e mė shumė po tėrhiqet nga objektivat e tyre. Nė fillim tė sezonit objektiv kryesor ishte Scudetto, pastaj Kupa UEFA, ndėrsa tani trajneri i Rossonerėve, Carlo Ancelotti, ka thėnė se objektivi kryesor i skuadrės sė tij ėshtė qė tė mbetet nė katėr vendet e para nė tabelė.
“Vitin e ardhshėm e shoh Milanin nė Ligėn e Kampionėve dhe unė do tė jem sėrish trajner. Eliminimi nga Werderi na dėmtoi, mirėpo tani ne e dimė qėllimin tonė: tė pėrfundojmė sezonin nė vendet e para nė tabelė”.

“Nuk ka pasur zėnka me Gallianin, por ai e ka bėrė tė qartė, atė qė ne tashmė e dimė, dhe duhet ta realizojmė, pra tė jemi nė Ligėn e Kampionėve sezonin ardhshėm”, ka thėnė Ancelotti.
Back to top Go down
View user profile
 
Ancelotti: Objektivi i Milanit kualifikimi nė LK
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: