PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Mexes: Nuk kam frikė nga Ibra dhe Adri

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Mexes: Nuk kam frikė nga Ibra dhe Adri   Sat Feb 28, 2009 9:17 am

Mbrojtėsi i Romės, Philippe Mexes, mezi e pret ndeshjen e nesėrme pėrballė Interit dhe thotė se nuk ka frikė nga Adriano dhe Zlatan.
Francezi ėshtė nė njė formė tė mirė kohėve tė fundit dhe me Juan qė mungon pėr shkak tė lėndimit, ai do tė jetė lideri i katėrshes mbrojtėse para portės sė Donit nė ndeshjen e nesėrme pėrballė Interit.

“Interi ėshtė njė ekip shumė i fortė fizikisht dhe mund tė na vėnė nė njė presion tė madh, veēanėrisht qė ne gjithmonė kemi pasur njė problem me paqėndrueshmėrinė. Por me kėnaqėsi e pranoj njė sfidė tė tillė. Ibra dhe Adriano nuk mė frikojnė”, ka thėnė Mexes.
Back to top Go down
View user profile
 
Mexes: Nuk kam frikė nga Ibra dhe Adri
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazėtia shqiptare mė ngjall frikė!
» "Jam mysliman, mos ki frikė"
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: