PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Klinsmann hedh poshtė spekulimet pėr kalim nė City

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Klinsmann hedh poshtė spekulimet pėr kalim nė City   Sat Feb 28, 2009 9:19 am

Trajneri i Bayern Munichut, Jurgen Klinsmann, i ka hedhur poshtė spekulimet tė cilat e kanė lidhur atė me njė kalim nė Manchester City.
Mediat gjermane shkruan se City dėshiron ta zėvendėsojė trajnerin aktual Mark Hughes me Jurgen Klinsmann.

Gjermani ėshtė nėn presion tė madh tek Bayerni pėr shkak tė disa ndeshjeve tė dobėta nė Bundesligė. Megjithatė, ish-pėrzgjedhėsi i kombėtares gjermane ka mohuar se dėshiron tė largohet nga Allianz Arena.

“Gjithmonė ju them lojtarėve tė mi si Frank Ribery, se spekulimet se njė klub tjetėr ju dėshiron janė njė kompliment pėr Bayernin dhe vetė ju. Nėse i dėgjoni ofertat, duhet tė jeni krenar dhe kjo iu pėlqen edhe menaxherėve dhe trajnerėve si edhe lojtarėve”, thotė Klinsmann.

“Por, unė kam marrėveshje me Bayernin deri nė fund tė sezonit tė ardhshėm dhe mendoj vetėm pėr kėtė dhe si tė fitoj sa ėshtė e mundur mė shumė trofe nė kėtė periudhė”, ka shtuar trajneri.
Back to top Go down
View user profile
 
Klinsmann hedh poshtė spekulimet pėr kalim nė City
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mimoza Shaholli: Serenatat e mia, tė rinjtė mi kėndonin mbrėmjeve poshtė ballkonit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: