PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 City do ta shesė Robinhon

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: City do ta shesė Robinhon   Sat Feb 28, 2009 9:20 am

Manchester City raportohet se ėshtė i gatshėm tė shesė nė fund tė sezonit lojtarin mė tė shtrenjtė tė Premierligės, Robinhon.
Daily Mail, duke u bazuar nė disa burime tė afėrta me pronarėt arab, thotė se klubi dėshiron t’i zvogėlojė harxhimet e veta nėse do tė marrė ndonjė ofertė tė pranueshme pėr sulmuesin.

Ėshtė e kuptueshme se kompania qė ka nė pronė Cityn, Abu Dhabi United Group, ėshtė e bindur se Robinho nuk ka dėshmuar suksesin tė cilin pronarėt kanė shpresuar kur e blenė pėr 32.5 milionė funte nga Real Madridi gjatė afatit kalimtar tė verės.

Forma e Robinhos ka qenė larg nga ajo e pritura dhe ai ka pasur edhe ndikim negativ tek anėtarėt tjerė tė ekipit sė bashku, me brazilianin tjetėr Elano. Mark Hughes raportohet se do tė pranojė ta shesė brazilianin gjatė verės, pasi edhe vetė 25-vjeēari duket i pakėnaqur nė Eastlands.
Back to top Go down
View user profile
 
City do ta shesė Robinhon
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: