PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Shet dy fėmijė pėr njė papagall dhe 200 dollarė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3699
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Shet dy fėmijė pėr njė papagall dhe 200 dollarė   Sat Feb 28, 2009 9:22 am

Amerikania Donna Greenwell ėshtė akuzuar pėr shitjen e dy fėmijėve njė ēifti martesor i cili me vite tė tėra ka tentuar pa sukses tė bėhet me fėmijė.
Back to top Go down
View user profile
_3iMi_
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 44
Thanks : 3
Pikėt : 3185
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: ncnnc   Mon Mar 02, 2009 6:58 am

V@L! wrote:
Amerikania Donna Greenwell ėshtė akuzuar pėr shitjen e dy fėmijėve njė ēifti martesor i cili me vite tė tėra ka tentuar pa sukses tė bėhet me fėmijė.
ncnnc kta skokan normal mi shit thmit e vet per ni papgal e 200 dollar
Back to top Go down
View user profile
 
Shet dy fėmijė pėr njė papagall dhe 200 dollarė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive
» Muhamet Hoxhaj:Pėr miqt e mijė extra, Punime tė Veēanta dhe Humoristike !!
» Urime pėr Ditėlindje!
» Kastriot Myftaraj: Presidenti Iranian Ahmadinejad ka njė fėmijė ilegal nė shqipėri
» Komuna e Skenderajt si ka as 50 mijė banorė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: