PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Japoni, bie me 41% prodhimi i makinave, s'kanė treg

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3973
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Japoni, bie me 41% prodhimi i makinave, s'kanė treg   Sat Feb 28, 2009 9:27 am

Shifėr kjo e paprecedentė qė prej krijimit tė kėtij treguesi nė 1967, sipas shoqatės sė ndėrtuesve tė makinave nė Japoni (Jama).
Back to top Go down
View user profile
 
Japoni, bie me 41% prodhimi i makinave, s'kanė treg
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mbi 1 mijė tė vdekur nga tėrmeti dhe tsunami nė Japoni
» Tėrmet i tmerrshėm nė Japoni

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: