PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Kėshilla, Kritika, Sugjerime rreth Forumit Kėtu

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Kėshilla, Kritika, Sugjerime rreth Forumit Kėtu   Wed Feb 04, 2009 12:42 pm

Nėse keni ndonjė Kėshillė, Kritikė apo Sugjerim rreth forumit Kėtu mund tė diskutoni, nė mėnyrė qė FORUMI tė ec nė progres.
Me respekt:
Staffi i
Ks-Net.Tk

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Kėshilla, Kritika, Sugjerime rreth Forumit Kėtu
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo
» Kleriku arab: Toka nuk rrotullohet rreth diellit
» Pėrgjigje Pėllumb Xhufit dhe tė tjerėve pėr Historinė
» Intervistė me kritiken e letėrsisė znj. Klara Kodra, dhėnė gazetares sė Blue Sky, Vera Pelaj
» Anton Nikė Berisha: Rreth disa shkarjeve tė dr. Shaban Sinanit pėr kėngėt tona kreshnike

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Kushtet e Pėrdorimit & Lajmėrime-
Jump to: