PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Nistelrooy dėshiron tė pajtohet me Fergusonin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Nistelrooy dėshiron tė pajtohet me Fergusonin   Sun Mar 01, 2009 10:02 am

Sulmuesi holandez, Ruud van Nistelrooy, ka thėnė se ai dėshiron t’i normalizojė raportet me menaxherin e Manchester United, Sir Alex Ferguson.
Nistelrooy u largua nga United nė vitin 2006, pasi u la jashtė finales sė Kupės Carling, pėr tė kaluar tek Real Madrid.

“Mezi pres ta takoj sėrish. Dua tė flas me tė dhe t’i rregullojmė raportet mes nesh. Pas aq shumė kohe nuk mund tė besoj e as tė kuptoj se pse ndodhi gjithė ajo. Pse duhej tė bėhej kaq e madhe puna”, thotė Nistelrooy.

“Mendoj se tė dy jemi fajtor. Thjesht diēka shpėrtheu mes nesh. Isha shumė i shqetėsuar. Si profesionist nuk duhet tė lidhesh shumė me klubin, por unė nė kėtė rast e bėra kėtė gjė. Gjithēka ishte aq shumė personale”, ka pėrfunduar holandezi.
Back to top Go down
View user profile
 
Nistelrooy dėshiron tė pajtohet me Fergusonin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lajmi i fundit: PDK pajtohet qė Behgjet Pacolli tė zgjedhet president

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: