PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferdinand: Mourinho mund ta pasojė Fergusonin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferdinand: Mourinho mund ta pasojė Fergusonin   Sun Mar 01, 2009 10:03 am

Mbrojtėsi i Manchester United, Rio Ferdinand, dėshiron qė ish-menaxheri i Chelseat, Jose Mourinho, ta vazhdojė suksesin e Sir Alex Ferguson si menaxher i klubit.
“Ka shumė pak njerėz tė cilėt tė cilėt mund ta bėjnė kėtė detyrė. Nėse flasim pėr dikė me ego dhe personalitet, i cili do tė mund ta bėnte atė, atėherė Jose Mourinho ėshtė emri i cili ju bie nė mend”, ka thėnė Ferdinand.

“Manchester United nuk ėshtė njė klub i cili vetėm dėshiron tė fitojė. Tifozėt kėrkojnė qė suksesi tė arrihet duke luajtur nė mėnyrėn e Manchester United. Futbolli sulmues ėshtė jetėsor pėr klubin. Pėr mua Jose Mourinho ėshtė shumė kujdesshėm nė kėtė aspekt tė lojės si menaxher”, shton mbrojtėsi anglez.
Back to top Go down
View user profile
 
Ferdinand: Mourinho mund ta pasojė Fergusonin
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai qė nuk e njeh veten, nuk mund ta njohė as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e tė lajthiturve?!A mund tė ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TĖ JETOHET NĖ NJI SHOQĖRI KU VRASĖSIT E BURRAVE TĖ SHQUAR SHQIPTARĖ SORROLLATEN LIRSHĖM?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: