PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lampard dėrgon Chelsean nė pozitėn e dytė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Lampard dėrgon Chelsean nė pozitėn e dytė   Sun Mar 01, 2009 10:06 am

Mesfushori Frank Lampard ka shėnuar nė momentet e fundit tė ndeshjes pėr t’i dhėnė tri pikė tė rėndėsishme Chelseat nė pėrballje me Wigan Athletic, tė cilat pikė e ngritin klubin londinez nė pozitėn e dytė tė Premierligės.
Blutė kaluan nė epėrsi qė nė pjesė tė parė me anė tė njė goditjeje tė shkėlqyer tė kapitenit John Terry (25’), por mysafirėt e palodhshėm nuk u dorėzuan dhe pėrpjekjet e tyre u shpėrblyen tetė minuta para fundit tė ndeshjes, kur Olivier Kapo shėnoi golin e barazimit.

Por kur u duk se gjithēka do tė pėrfundonte me ndarje pikėsh, ishte Frank Lampard i cili u gjend nė momentin e duhur pėr tė shėnuar me kokė, nė minutėn e parė tė kohės shtesė, duke ruajtur tri pikėt nė Stamford Bridge.

Me kėtė fitore Chelsea grumbullon 55 pikė nė vendin e dytė, sa ka edhe Liveprooli qė zbret nė tė tretin pas humbjes nė fushė tė Middlesbrough. Manchester United mbetet lider me 62 pikė dhe njė ndeshje mė pak.
Back to top Go down
View user profile
 
Lampard dėrgon Chelsean nė pozitėn e dytė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Anton Quni flet pėr Gjykatėn Speciale: LDK-ja nuk do ta cenojė pozitėn ndėrkombėtare tė Kosovės

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: