PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Arsenali nuk po ia del

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3759
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Arsenali nuk po ia del   Sun Mar 01, 2009 10:13 am

Topēinjtė e Arsenalit vazhdojnė me formėn e dobėt nė sulm, pasi pėr tė katėrtėn herė radhazi barazuan pa gola nė ndeshjen e Premierligės pėrballė Fulhamit nė Emirates Stadium.
Nė njė lojė mjaft argėtuese me posedim tė ekuilibruar tė topit, djelmoshat e Arsene Wenger dėshtuan edhe njėherė tė shėnojnė, edhe pse patėn mė shumė raste se mysafirėt.

Pjesa e parė e ndeshjes pėrfundoi pa gola, pavarėsisht rasteve nga tė dyja anėt. Andy Johnson preku shtyllėn qė nė minutėn e dytė, derisa Samir Nasri bėri tė njėjtė gjė kė anėn e kundėrt. Edhe pjesa e dytė filloi me dominim e Arsenalit, por qė nuk realizoi me ndonjė konkretizim.

Arsenali tash mbledh 47 pikė nė vendin e pestė tė tabelės sė Premierligės, dy mė shumė se Evertoni sot shėnoi fitore ndaj WBA.

Aston Villa nė pozitėn e katėrt ka 51 pikė, dhe do tė ketė rastin ta forcojė pozitėn nė ndeshjen e nesėrme, kur pret nė fushė tė vet Stoke Cityn.
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenali nuk po ia del
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: