PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Figo inkurajon Ronaldon t’i bashkohet Realit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Figo inkurajon Ronaldon t’i bashkohet Realit   Sun Mar 01, 2009 10:13 am

Ish-ylli i Real Madridit, Luis Figo, ka porositur bashkėvendėsin e tij, yllin e Manchester United, Cristiano Ronaldon, tė transferohet nė Bernabeu.
“Real Madrid ėshtė klubi mė i rėndėsishėm nė botė, klubi mė i mirė nė botė. Mendoj se Ronaldo tashmė ka krijuar imazh nė United”, ka thėnė Figo pėr Marca.

“Ai ka fituar gjithēka qė mund tė fitojė me klubin anglez, qė ėshtė edhe njė klub tjetėr i madh, por ai duhet tė ketė qėllime tjera tash, ambicie tjera, dhe Real Madridi do t’i lejojė atij tė arrijė mė shumė. Kjo ėshtė arsyeja pse i kam thėnė. Nuk e di se ēfarė mendon ai tash”, shton lojtari i Interit.
Back to top Go down
View user profile
 
Figo inkurajon Ronaldon t’i bashkohet Realit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Njė shqiptare nga Shkupi i bashkohet ISIS-it

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: