PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Liverpooli gjithnjė mė larg ėndrrės

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Liverpooli gjithnjė mė larg ėndrrės   Sun Mar 01, 2009 10:14 am

Skuadra e Liverpoolit ėshtė mposhtur nga skuadra e parafundit nė tabelė, Middlesbrough.
Takimi i zhvilluar tė shtunėn nė Riverside Stadium, ndėrmjet Middlesbrough dhe Liverpool, ka pėrfunduar me rezultat prej 2-0 nė favor tė skuadrės vendase.

Vendasit kaluan nė epėrsi pas njė goditjeje nga kėndi, me ē’rast Xabi Alonso shėnoi autogol (32’).

Middlesbrough dyfishoi epėrsinė me anė tė Tuncay Sanli (63’), pasi tė gjithė punėn e kreu Aliadiere, i cili shmangu dy mbrojtės para se tė pasonte te bashkėlojtari i tij.

Me kėtė fitore Middlesbrough largohet paksa nga fundi i tabelės, sė paku deri tė dielėn. kur i zhvillojnė ndeshjet Blackburn dhe Stoke City.

Ndėrkaq kjo humbje ia minimizon Liverpooolit mundėsitė pėr t’u shpallur kampion, duke ditur se Manchester United ėshtė shtatė pikė para, ndėrsa tė dielėn mund tė bėhen dhjetė pikė.
Back to top Go down
View user profile
 
Liverpooli gjithnjė mė larg ėndrrės
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Interviste/ Iliriana Sulkuqi: Si lashė pianon, pėr "ėndrrėn nė sirtar", Shkollėn e Bashkuar/nga Albert ZHOLI
» Sejdi Berisha:Kujtimi pėr mėsuesin tim, pėr ėndrrėn e shkrimit...!
» Vargje tė thurura nga Donika Ēela. Itali. - LARG URREJTJES!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: