PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !   Wed Feb 04, 2009 12:45 pm

Kėtu do ti paralajmroj gjitha procedurat qė nodhin ne Forum,Per Update etj..


_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !   Wed Feb 04, 2009 12:46 pm

Forumi e ka ndryshuar Stylen Tash do ta perdorim kete Style

Ju Faliminderit per mirkuptim !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !   Tue Mar 17, 2009 3:22 pm

NEW UPDATES

1.Multi-quote

2.Scrolling announcements

3.Points System (similar to cash mod)

4.Reputation system :Evaluation + "Thanks" Button (similar to karma mod)

5.Advanced Profile

6.Profile fields

7.Avatars in members list

Te gjitha keto tani i kemi !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4012
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Re: Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !   Mon Dec 28, 2009 1:35 pm

Forumi ka ndryshuar emrin nga

((Kosova Net)) KN
WwW.Ks-Net.Tk

ne

((Kosova Network)) KN
WwW.Ks-Network.Tk

Faliminderit per mirkuptim !

_________________
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content
PostSubject: Re: Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !   

Back to top Go down
 
Lajmrime Dhe Ndryshimet Ne Forum !
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» Idriz Morina:Seksualiteti nė Universitet
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)
» AGIM GASHI - DRIDHE - DRIDHE MOJ KALLASHKĖ

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Kushtet e Pėrdorimit & Lajmėrime-
Jump to: