PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Titulli ėshtė edhe mė i vėshtirė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3526
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Titulli ėshtė edhe mė i vėshtirė   Sun Mar 01, 2009 10:16 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafa Benitez, nuk dėshiron tė pranojė se titulli tashmė i takon Manchester United pas humbjes sė djeshme ndaj Middlesbrough, por thotė se titulli do tė jetė edhe mė i vėshtirė.
United tash ėshtė shtatė pikė mė i mirė se sa Liverpool, dhe ka edhe njė ndeshje mė pak.

“Para ndeshjes ishte vėshtirė, pas ndeshjes ėshtė edhe mė vėshtirė. Kjo varet nga United. Do tė jetė shumė mė vėshtirė, dukshėm”, ka thėnė Benitez.

“Nuk dua tė flas shumė, por pėr mua ėshtė e qartė. Nė 30 minutat e para, patėm pesė shanse dhe duhet t’i shfrytėzoni shanset. Edhe pas autogolit, ende kishim shanse. Nėse dėshironi tė fitoni, duhet tė shėnoni”, shton spanjolli.
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Titulli ėshtė edhe mė i vėshtirė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ėshtė edhe njė pyetje tjetėr pėrveē kush ėshtė Nazim Bllaca. Kush ėshtė SHIK-u?
» GJEOSTRATEGJIKE SERBIA ĖSHTĖ ORVATUR T'I PĖRVETĖSOJĖ EDHE ME LUFTĖ DIPLOMATIKE
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» 28 Nėntori ėshtė dita e ēlirimit tė Shqipėrisė
» Ēka ėshtė Filozofia

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: