PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Shpėrthim nė ndėrtesė, shuhet familja shkodrane nė Itali

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3976
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Shpėrthim nė ndėrtesė, shuhet familja shkodrane nė Itali   Sun Mar 01, 2009 10:18 am

Njė grua shqiptare dhe dy fėmijėt e saj kanė humbur jetėn tragjikisht pas njė shpėrthimi qė ndodhi nė ndėrtesėn ku jetonin, nė Barberino del Mugello, provincė e Firenzes, Itali.
Back to top Go down
View user profile
 
Shpėrthim nė ndėrtesė, shuhet familja shkodrane nė Itali
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Don Lush Gjergji: Familja shqiptare dikur dhe
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (VI)
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt
» Frank Shkreli: Bashkimi i Kombit - Enderra qe nuk shuhet
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: