PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tė martėn fillon Festivali i Filmit “Ėndrra amerikane”

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 4039
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tė martėn fillon Festivali i Filmit “Ėndrra amerikane”   Sun Mar 01, 2009 10:20 am

Filmi "Biografia e Obamės" do tė ēelet nesėr mbrėma manifestimin "Ėndrra amerikane: afrikano-amerikanėt nė politikė, muzikė dhe letėrsi". Kjo ngjarje organizohet pėr herė tė dytė nė Kosovė dhe ka pėr qėllim tė afirmojė vlerat dhe kontributin e afrikano-amerikanėve nė kulturėn amerikane.
Back to top Go down
View user profile
 
Tė martėn fillon Festivali i Filmit “Ėndrra amerikane”
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» Mbajtja e besės ndaj nėnės dhe hakmarrja - mesazhe tė filmit
» Njė orė mėsimi nė njė shkollė tė mesme amerikane, rreth krijimtarisė sė shkrimtares Kozeta Zylo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: