PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Operatorėt nuk duan Skype nė Nokia

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4261
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Operatorėt nuk duan Skype nė Nokia   Mon Mar 02, 2009 6:50 amParalajmėrimi i paraqitjes sė Skype nė Nokia N97 ka ngritur
tensionet nė mes tė prodhuesit finlandez dhe ofruesve tė shėrbimeve
mobile.
Pasi qė Nokia kohė mė para ka paralajmėruar se
Skype do tė paraqitet nė celularėt e serisė N, menjėherė kanė reaguar
ofruesit e disa shėrbimeve mobile. Sipas revistės britanike “Mobile”,
operatorėve tė atjeshėm O2 e Orange ideja e thirrjeve (pothuajse) pa
pagesė VoIP nė Nokiat e reja gjithsesi nuk u pėlqen.

Natyrisht, me rritjen e hapėsirės sė qarkullimit tė thirrjet VoIP, operatorėve do tė mund tu binin shumė pėrfitimet.

Ndryshe, nėse Nokia nuk heq dorė nga Skype, operatorėt me gjasė do tė
refuzojnė qė nė ofertėn e vet Nokian N97 edhe secilin do model qė do tė
vjen me Skype.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Operatorėt nuk duan Skype nė Nokia
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: