PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Telefon i menēur nga Asus me ekran tė madh

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 3720
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Telefon i menēur nga Asus me ekran tė madh   Mon Mar 02, 2009 6:59 amKompania Asus ēdo ditė e me mė shumė seriozisht po pėrfshihet
nė garėn pėr prodhimin e telefonit tė menēur (smartphone) mė tė mirė
dhe mė tė pajisur. Modeli i tyre i fundit, Asus P835, para sė gjithash
dallohet pėr ekranin e tij tė madh.
Asus P835 ėshtė i bazuar
nė sistemin operativ Windows Mobile 6.1, qė sigurisht edhe ėshtė e meta
mė e madhe tij, kur merret parasysh se edhe mbėshtetėsit mė tė mėdhenj
tė Windows Mobile me padurim janė nė pritje tė versionit tė
paralajmėruar 6.5.

Sa i pėrket lidhjeve, nė tė gjenden GPRS, EDGE, UMTS i HSDPA si dhe
Bluetooth e WiFi, e pėr ruajtjen e tė dhėnave pėrkujdesen 4 GB tė
integruara si dhe qasja pėr kartelat e memories MicroSDHC.

Sa i pėrket ekranit tė ndjeshėm nė prekje, diagonalja e tij ėshtė 3.5
inē e rezolucioni hiq mė pak se 800x480 piksela, qė shkojnė shumė mirė
me kamerėn e integruar me rezolucion prej 5 megapikselash.

Ēmimi dhe paraqitja e tij nė treg tani pėr tani nuk janė tė njohura.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Telefon i menēur nga Asus me ekran tė madh
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu, prijėsi dhe heroi mė i madh nė histori
» Gani Qarri: Ismail Kadare - Nė pėrkujtim tė 75 vjetorit tė lindjes sė Shkrimtarit
» Asllan Dibrani:Nga gjiri i Malėsisė sė Gollakut , lindi kėngėtari dhe krijuesi i madh Demir Krasniqi!
» Mbi njė "Tregim tė Madh"
» Zymer Neziri:RAMIZ KELMENDI, 80 VJET JETĖ TĖ SHKRIMTARIT TĖ MADH

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: