PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sony zgjeron linjėn Walkman

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Sony zgjeron linjėn Walkman   Mon Mar 02, 2009 7:00 amMe modelet NW-S736FK e NW-S738FK kompania japoneze Sony e ka
zgjeruar paletėn e pasur tė pajisjeve Walkman. Modelet e reja dallohen
sipas ngjyrave dhe kapaciteteve pėr ruajtje tė dhėnave.

dy media playerėt digjital do tė shiten me ngjyrė tė artė, zezė, rozė
dhe tė kuqe, me memorie prej 4 gigabajt (pėr modelin NW-S736FK),
respektivisht 8 gigabajt (pėr modelin NW-S738FK) pėr ruajtjen e
melodive tuaja tė preferuara.

Ajo qė ėshtė mė e rėndėsishmja ėshtė mbėshtetja pėr formatet ēdo ditė
mė tė popullarizuara audio e video siē janė, MP3, WMA, ATRAC, WMV,
MPEG-4, JPEG e AAC.

Nga detajet tjera teknike duhet tė pėrmendet ekrani LCD prej dy inēėsh,
lidhja USB 2.0, barazuesi i tensioneve prej pesė kanaleve, pranuesi i
radiovalėve FM si dhe bateria e cila mund tė “duroj” deri nė 40 orė
punė tė pandėrprerė.

Tė dyja pajisjet do tė paraqiten nė treg mė 14 mars pėr ēmim tė panjohur pėr momentin.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Sony zgjeron linjėn Walkman
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: