PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Gradimet Ne Ks-Net.Tk

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4349
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Gradimet Ne Ks-Net.Tk   Wed Feb 04, 2009 12:49 pm


Ks-Net.Tk Prezenton edhe Rreullat per juve Antar te nderuar qe doni te behi pjes e staffit Tone ne Forum!
Pra Keto Jan Disa Grada Qe Mund ti merrni ju me aktivitetin tuaj ketu ne forum!

Gradat e antarve:  • Fillestar/e 0
  • Antar/e 30
  • Antar/e Hero 100
  • Antar/e Me Pervoj 150
  • Antar/e i/e Vjeter 250
  • Antar/e Vip 500

Gradat Speciale

  • Administrator
  • SuperModerator
  • Moderator
  • Banned

Lajmrim: Pėr kėto 4 Gradimet e fundit vendos staffi veT.
Shpresoi qe te jeni sa me shum aktiv dhe ta fitoni ndonjeren gred prej ketyre!
Rrespekt Staffi Ks-Net.Tk

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Gradimet Ne Ks-Net.Tk
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Kushtet e Pėrdorimit & Lajmėrime-
Jump to: