PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Teknologjia NISSAN NEW CAR 2009

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3143
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Teknologjia NISSAN NEW CAR 2009   Mon Mar 02, 2009 11:48 am

Automobili 350Z Roadster ėshtė me dy dyer dhe zė vetėm dy pasagjer. Ėshtė njė makinė sportive dhe vlen vetėm pėr adhuruesit e shpejtėsisė.

Motori i saj ėshtė 306 kuaj fuqi dhe harxhon 12 litra nė 100 km. Ka gjasht shpejtėsi manuale dhe bėn lirim mesatar tė gazrave. Shpejtėsitė mund tė jenė edhe automatike sipas dėshirės.

Ky projekt i dalė nė treg i Nissan ėshtė i vitit tė kaluar dhe kushton nga 36 870 deri nė 41 570 dollarė.
Back to top Go down
View user profile
 
Teknologjia NISSAN NEW CAR 2009
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Engjėll Koliqi - POEZI TĖ 28 NĖNTORIT 2009 - POESIE DEL 28 NOVEMBRE 2009?
» Daut Demaku:Sekreti i lumturisė
» Tregime nga gratė shqiptare
» Edi Rama Lakuriq
» Engjėll Koliqi - POEZI TĖ 17 NĖNTORIT 2009 - POESIE DEL 17 NOVEMBRE 2009?

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: