PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Qka Ska Kjo Goca ae filmit slam milionar ka harruar te marr fryme !?

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 23
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3410
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Qka Ska Kjo Goca ae filmit slam milionar ka harruar te marr fryme !?   Mon Mar 02, 2009 12:02 pm


Freida Pinto ėshtė pėrpjekur tė kujtoj se kur ka marrė frymė si duhet qė nga koha kur ėshtė bėrė e famshme.

Nga Express mė 02.03.2009 nė ora 12:11
Aktorja indiane, e cila luan rolin e Latika-s nė filmin “Slumdog Millionaire” i cili fitoj Oskar, ėshtė ngulfatur nga statusi i saj i ri i njė tė famshmeje.

“Jam e bekuar dhe kam nevojė pėr tė mėsuar si tė adaptohem me secilin moment, dhe me kėtė po merrem. Me e rėndėsishme ėshtė se nuk mund tė marrė frymė e lirė”, ka thėnė ajo.

Freida, e cila ėshtė paraqitur nė ballinėn e revistės “Cosmopolitan” nė edicionin nė Indi kėtė muaj, po ashtu ka treguar se ėshtė lėnė paksa anash kur ėshtė njoftuar me aktoret e Hollywood-it.

“Ata ishin hutuar pas karakterit tė Jamal qė luhet Dev Patel-i i cili fiton paratė nė ‘Slumdog Millionaire’ por edhe unė e kam tėrheq vėrejtjen kur kam dal nė tepihun e kuq”, ka shtuar bukuroshja 24 vjeēare.

- Bang
Back to top Go down
View user profile
 
Qka Ska Kjo Goca ae filmit slam milionar ka harruar te marr fryme !?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mbajtja e besės ndaj nėnės dhe hakmarrja - mesazhe tė filmit
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Acarohen marrėdhėniet Greqi-Shqipėri, helikopterėt fuluturojnė nė kufi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: