PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Horoskopi a thu a ki fat sot VAL?

Go down 
AuthorMessage
arbias
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 530
Age : 24
Location : Kosova
Job/hobbies : YuGiOh
Thanks : 0
Pikėt : 3540
Registration date : 2009-02-03

PostSubject: Horoskopi a thu a ki fat sot VAL?   Mon Mar 02, 2009 12:04 pm

Horoskopi ditor, 2 mars

Nga
Dashi
21 mars- 20 prill

Nėse gjendeni nė momentet e hidhėrimit, nė shoqėrimin e njė personi tė kėndshėm dhe tė hareshėm disponim juaj do tė pėrmirėsohet. Me tė ndjerė pranimin nė rrethin tuaj, do t’i harroni mendimet e kėqija. Mos e kaloni kohėn e lirė brenda katėr mureve.
Dashuria: 4, Paratė: 4, Shėndeti: 3

Demi
21 prill- 20 maj

Nuk do tė hezitoni ta shprehni mendimin tuaj, do tė fokusoheni nė qėllim dhe do tė luftoni pėr vetėn. Nėse merreni me punė kreative, do tė keni inspirim tė hatashėm. Ngjarjet nė dashuri do tė pėrcillen me befasi tė kėndshme.
Dashuria: 5, Paratė: 5, Shėndeti: 5

Binjakėt
22 maj- 21 qershor

Do t’iu mundojnė telashet sidomos ato financiare. Nuk do ta duroni ritmin e pėrshpejtuar, do tė lodheni shpejtė dhe do tė humbni vullnetin qė tė pėrmirėsoni diēka. Ka mundėsi t’iu ndodh njė grindje apo s’do ta pranoni realitetin.
Dashuria: 3, Paratė: 2, Shėndeti: 3

Gaforrja
22 qershor- 22 korrik

Raportet nė punė janė kundėrthėnėse. Me disa kolegė do tė pajtoheni pėr mrekulli, e disa do t’iu irritojnė. Nėse shefi do tė lėvdojė punėn tuaj do t’i vėreni shikimet lakmitare. Gjeni pak kohė pėr rregullimin e shtėpisė dhe pėr partner.
Dashuria: 3, Paratė: 3, Shėndeti: 4

Luani
23 korrik- 22 gusht

Nėse keni mundėsi, anuloni takimet sepse s’do t’iu shkojė pėr dore qė t’i shprehni nė mėnyrė tė duhur idetė dhe qėndrimet tuaja. Do t’iu mungojė energji qė tė angazhoheni mė shumė, sidomos nėse keni fjetur pak apo keq. Pushoni mė shumė.
Dashuria: 3, Paratė: 4, Shėndeti: 4
Virgjėresha
23 gusht- 22 shtator

Do t’iu hapen mundėsi tė reja, e ju do tė reagoni me gatishmėri dhe do tė tregoheni nė dritėn mė tė mirė. Do tė lini pėrshtypje tė mirė nė personat tė cilėt sjellin vendime, e si bashkėpunėtor do tė meritoni lėvdata. Nė dashuri prisni shumė interesim.
Dashuria: 5, Paratė: 5, Shėndeti: 5

Peshorja
23 shtator- 22 tetor

Nėse iu duhet tė sillni vendim tė rėndėsishėm, reagoni instinktivisht. Shpejtėsia dhe preciziteti me tė cilat po i zgjidhni problemet do t’i mahnitin ata tė cilėt me dėshirė do t’iu tejkalonin nė planet tuaja. Takimi i rastėsishėm do t’iu trazojė mendimet, por edhe ndjenjat.
Dashuria: 4, Paratė: 5, Shėndeti: 4

Akrepi
23 tetor- 21 nėntor

Puna ekipore do tė rezultojė me punė mė shumė se tė pritur. Gjatė mėngjesit mund tė keni vėshtirėsi nė trafik, tollovi dhe pritje. Mbrėmja premton shumė mė shumė, sidomos nėse keni pėr qėllim ta kaloni nė shoqėrinė e personit qė e simpatizoni.
Dashuria: 5, paratė: 4, Shėndeti: 4

Shigjetari
22 nėntor - 21 dhjetor

Vendosmėria juaj qė ta shprehni gatishmėrinė pėr biseda konstruktive do tė vije nė shprehje, por vetėm mė individėt qė kanė qėllime serioze. Mbrėmjen kushtojani relaksim me muzikė. Kur dikujt t’ia bėni me dije diēka do tė ndjeni relaks.
Dashuria: 4, Paratė: 5, Shėndeti: 4

Bricjapi
22 dhjetor- 20 janar

Pėrgatituni pėr pritje, anulim tė planeve dhe marrėveshjeve, vonesa dhe pengesa tė papritura. As nė jetėn familjare mos u ngutni nėse diēka nuk shkon si duhet. Nė situata tė grindjes potenciale reagoni me kokė tė ftohėt.
Dashuria: 3, Paratė: 4, Shėndeti: 4
Ujori
21 janar- 18 shkurt

Do tė dėgjoni fjalė tė kėqija pėr disa bashkėpunėtor shkaku i tė cilėve do t vendosni tė izoloheni nga ngjarjet dhe rrethi. Ju nevojitet pak qetėsi qė tė mendoni pėr gjithēka. Merrni iniciativėn, sidomos nėse iu mundon dyshimi.
Dashuria: 3, Paratė: 3, Shėndeti: 3

Peshqit
19 shkurt- 20 mars

Nėse jeni tė martuar, duhet t’i rregulloni disa gjėra. Duke i vendosur pas dere vetėm do tė thelloni krizėn mes jush dhe partnerit. Ka mundėsi qė zgjedhja juaj nė dashuri s’do t’iu pėlqejė prindėrve, por kjo s’do t’iu largojė nga qėllimi.
Dashuria: 3, Paratė: 4, Shėndeti: 4
Back to top Go down
View user profile
 
Horoskopi a thu a ki fat sot VAL?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: