PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Abarth Coupe vjen nė vitin 2010

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4142
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Abarth Coupe vjen nė vitin 2010   Tue Mar 03, 2009 6:18 amI shumėprituri Abarth Coupe do tė duhej tė paraqitej nė sallone
tė shitjeve nė fund tė vitit 2010 apo mė sė largu nė fillim tė vitit
2011.
Automjeti sportiv me dy ulėse do tė vendoset nė platformėn e Fiatit 500, derisa dizajnimi i ėshtė lėnė Abarthit.

Nėn kapak tė motorit do tė gjenden dy lloj motorėsh; 1.4 litėrshi turbo
me 135 kuaj fuqi nė versionin standard dhe ai mė i fuqishėm, Coupe
Abarth, do tė ketė nė dispozicion 158 KF.

Kur merret parasysh masa e vogėl e automjetit, pėrshpejtimi do tė jetė
pėr tu respektuar, kėshtu qė Coupe me motor mė tė vogėl deri nė 100
km/h do tė arrijė pėr tetė sekonda e ai mė i fuqishėm pėr shtatė.

Ēmimi pėr modelin standard do tė duhej tė jetė rreth 12.800 euro.

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Abarth Coupe vjen nė vitin 2010
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro
» "Skėnderbeu, Mbreti luftėtar i Shqipėrisė", vjen nė atdhe
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re
» Chris Tucki:Tash vjen Baci Vlla!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: