PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Sylvinho: Rivalėt kanė frikė nga Barcelona

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Sylvinho: Rivalėt kanė frikė nga Barcelona   Tue Mar 03, 2009 7:46 am

Sylvinho ka hedhur poshtė thėniet se Barcelona ėshtė nė krizė, pasi epėrsia e blaugranėve nė krye tė tabelės ėshtė ngushtuar nė vetėm katėr pikė ndaj ekipit tė dytė tė renditur, Real Madridit.
“Pėr momentin, jemi klubi mė i lakmueshėm nė Spanjė. Dymbėdhjetė pikė ishin shumė mirė, por edhe katėr janė po ashtu mirė”, ka thėnė Sylvinho.

“Jemi njė hap para finales nė Kupė dhe kualifikimi nė rundin e ardhshėm tė Ligės sė Kampionėve do tė vendoset nga ndeshja nė shtėpi. Jemi lideri nė ligė. A ėshtė kjo krizė...”.

“Njerėzit mund tė thuan ēfarė tė dėshirojnė, por ne jemi tė bindur nė punėn tonė. Jemi tė fokusuar dhe nėse ata e thonė kėtė, e bėjnė atė pėr shkak se kanė frikė nga ne”, ka shtuar veterani brazilian.
Back to top Go down
View user profile
 
Sylvinho: Rivalėt kanė frikė nga Barcelona
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sami Repishti: Zbrazėtia shqiptare mė ngjall frikė!
» "Jam mysliman, mos ki frikė"
» "Mbahu nėno, mos kij frikė, se ke djemtė nė Amerikė!"
» Dritan Dajti, studenti qė u kthye nė frikėn e policisė

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: