PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Adebayor kėrkon fitore nė ēdo ndeshje

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Adebayor kėrkon fitore nė ēdo ndeshje   Tue Mar 03, 2009 7:47 am

Sulmuesi i Arsenalit, Emmanuel Adebayor, thotė se ekipi i tij ka nevojė pėr fitore nė tė gjitha ndeshjet deri nė fund tė sezonit, nėse dėshiron tė pėrfundojė nė katėrshen e parė, qė dėrgon nė Ligėn e Kampionėve.
Topēinjtė kanė njė sfidė tė vėshtirė pėr tė pėrfunduar nė top katėrshin mė tė mirė tė tabelės sė Premierligės, pasi aktualisht gjenden nė pozitėn e pestė me gjashtė pikė prapa Aston Villės.

“Liga e Kampionėve ėshtė prioritet pėr Arsenalin. Qė tė futemi nė katėrshen duhet tė japim gjithēka, tė fitojmė nė ēdo ndeshje nga tash deri nė fund tė sezonit”, ka thėnė Adebayor.

“E dimė se nuk do tė jetė e lehtė, e dimė se do tė jetė vėshtirė, por duhet tė jemi tė gatshėm dhe tė pėrballemi me kėtė”, ka shtuar sulmuesi nga Togo.
Back to top Go down
View user profile
 
Adebayor kėrkon fitore nė ēdo ndeshje
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: