PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Diego dėshiron Juventusin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3756
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Diego dėshiron Juventusin   Tue Mar 03, 2009 7:48 am

Babai i mesfushorit brazilian, Diego, i cili ėshtė edhe agjent i tij, thotė se lojtari i Weder Bremenit dėshiron ta veshė fanellėn bardhezi.
Diego njė kohė tė gjatė ėshtė cak i Juventusit, qė ėshtė edhe favoriti kryesor pėr tė marrė shėrbimet e tij. Tė interesuar pėr brazilianin janė edhe Real Madrid, Inter dhe Manchester City.

“Djali im e dėshiron Juventusin. Nė fanellėn e biankonerėve ai mund ta fitojė Topin e Artė. Ai ėndėrron tė luajė nė njė klub me tė cilin do tė mund ta fitojė Ligėn e Kampionėve. Do tė ishte shumė i lumtur nėse Juve i fillon bisedimet me Werder Bremenin”, ka thėnė Da Cunha pėr Tuttosport
Back to top Go down
View user profile
 
Diego dėshiron Juventusin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: