PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ferdinand: Kėrkon mė shumė trofe

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3642
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ferdinand: Kėrkon mė shumė trofe   Tue Mar 03, 2009 7:50 am

Mbrojtėsi i Manchester United, Rio Ferdinand, thotė se triumfi i Kupės Carling me Manchester United vetėm se e ka bėrė atė mė tė uritur pėr mė shumė sukses.
“Ėshtė mrekulli tė fitosh gjithė atė qė ne kemi fituar nė 12 muajt e fundit, por nėse e pėrfundojmė sezonin vetėm me Kupėn Carling, do tė jetė zhgėnjyese”, ka thėnė Ferdinand.

“Kjo nuk ėshtė pėr tė nėnēmuar garėn. Kur tė kem pėrfunduar karrierėn time, kjo do t’u shtohet shumė trofeve qė kam fituar. Por, ne dėshirojmė tė pėrpiqemi tė arrijmė mė shumė he tė fitojmė mė shumė trofe”, shton anglezi.

United fitoi trofeun e dytė kėtė sezon pasi mposhti 4-1 nė penalti Tottenhamin, pas 120 minutave pa gola. Djajtė e kuq janė tė parėt nė Premierligė, nė ēerekfinale tė Kupės FA dhe nė garė edhe nė Ligėn e Kampionėve
Back to top Go down
View user profile
 
Ferdinand: Kėrkon mė shumė trofe
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Dushkaja kėrkon gjurmime arkeologjike
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Gold Ag publikon kėngėn 'Shqiptari 2', kritikon shumė figura ndėr to edhe Kadaren dhe Lamėn (Video)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: