PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Guardiola kthen sytė kah Silva

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3529
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Guardiola kthen sytė kah Silva   Tue Mar 03, 2009 7:51 am

Trajneri i Barcelonės, Pep Guardiola, raportohet se ėshtė duke ndjekur anėsorin e Valencias, David Silva.
Sportivja spanjolle Sport shkruan se Guardiola e krahason Silvan me ish-bashkėlojtarin e tij tek Barca, Michael Laudrup, dhe dėshiron ta sjellė spanjollin nė Nou Camp nė sezonin e ardhshėm.

Nė janar, bashkėlojtari i Silva, David Villa, u raportua se pranoi njė ofertė tė madhe prej 40 milionė funtesh nga Barcelona, por kjo ėshtė hedhur poshtė nga klubi i tij, Valencia
Back to top Go down
View user profile
 
Guardiola kthen sytė kah Silva
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Silva Ternava:EJA ...
» PREJ NJI SHPATI TI LSHOVA SYTĖ
» Vullnet Mato:ELEGJI TE VARRI I NĖNĖS (Nė pėrvjetorin kur mbylli sytė)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: