PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Benitez: Lėndimet e Torres na kanė kushtuar shumė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Benitez: Lėndimet e Torres na kanė kushtuar shumė   Tue Mar 03, 2009 7:51 am

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, thotė se ekipi i tij ka vuajtur nė ndeshjen e fundit ndaj Middlesbrough, dhe shton se nėse Fernando Torres do tė ishte i gatshėm pėr lojė, rezultati do tė ishte mė ndryshe.
“Nėse Fernando Torres nuk do ishte aq shpesh i lėnduar, gjėrat do tė qėndronin mė ndryshe, por nuk mund ta ndryshojmė situatėn tash”, thotė benitez.

“Secili ekip ka lojtarė qė lėndohen. Por Torres ėshtė lojtari ynė kryesor dhe shėnoi shumė gola pėr ne nė sezonin e kaluar. Edhe ky sezon ai mund tė ishte shumė mė ndryshe pėr tė, po ishte i gatshėm pėr lojė”, ka shtuar spanjolli
Back to top Go down
View user profile
 
Benitez: Lėndimet e Torres na kanė kushtuar shumė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Lediana Kapaj: Motrės time...( Kushtuar motrės sė njė miku)
» Ramiz Dėrmaku:KOSOVA, TAHIR ZEMAJ DHE KORBAT E KOMBIT
» Drita Krasniqi:Mark o vlla stė harron motra
» NE SHENJE TE 5 (PESEVJETORIT) TE VDEKJES, KUSHTUAR ATDHETARIT TE PAEPUR PER LIRI E BASHKIM KOMBETAR, SI DHE VETERANIT TE MJEKESISE:-Dr.Burhan Pasholli
» Monda Korca: Malli i mergimtares-poezi-nga Raimonda Moisiu-Kushtuar Korces sime

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: