PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Aguero: Dua ta mposht edhe Real Madridin

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3645
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Aguero: Dua ta mposht edhe Real Madridin   Tue Mar 03, 2009 7:52 am

Pas fitores sė mbrėmshme ndaj Barcelonės, sulmuesi i Atletico Madrid, Sergio Aguero, thotė se ekipi i tij do tė luajė ndeshje sulmuese edhe nė pėrballjen e vikendit ndaj Real Madridit, kur shpreson ta mposhtė kampionin nė fuqi tė Spanjės.
Sulmuesi argjentinas shėnoi dy herė nė fitoren e mbrėmshme prej 4-3 ndaj Barcelonės, fitore qė ka ngritur moralin e lojtarėve tė Atleticos.

“Ishte e mrekullueshme. Njė ndeshje vėrtet e mirė. Dua ta falėnderoj mbrojtjen qė ishte e shkėlqyeshme. Kishte gabime tė rastit, por pėrndryshe ishin shumė tė mirė”, ka thėnė Aguero.

“Fitorja na ka dhėnė shumė vetėbesim dhe mendoj se tė shtunėn do tė luajmė me tė njėjtin stil sulmues me tė cilin luajtėm kundėr Barcelonės. Vėrtet dua ta mposht Real Madridin”, ka shtuar argjentinasi.
Back to top Go down
View user profile
 
Aguero: Dua ta mposht edhe Real Madridin
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Asllan Dibrani: Gjergj Kastriot Skėnderbeu edhe pėr se vdekuri po i tremb armiqtė!
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Teuta ishte mbretėreshė ilire, ajo mėkėmbėsoi tė shoqin, Agronin, nė vitin 231 p.e.s.(A i ngjan edhe Presidentja e re e Kosovės Mbretreshės sonė)
» Exclusif Web ; SCENES D'ANTHROPOPHAGIE SUR UNE HOMME NOIR au 21° sičcle en ASIE
» Hoxha: Ne pranojmė edhe tė vritemi, por edhe tė vrasim. Ne jemi pro Xhihadit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: