PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Bendtner: Jam duke u pėrmirėsuar

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3919
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Bendtner: Jam duke u pėrmirėsuar   Tue Mar 03, 2009 7:53 am

Sulmuesi i Arsenalit, Nicklas Bendtner, dėshiron tė dėshmojė pėrmirėsimin e tij duke i dyfishuar golat kėtė sezon.
“Kam luajtur pak ndeshje kėtė sezon dhe mendoj se jam nė gjendje tė luaj nė ballė pėr Arsenalin. Si sulmues gjithmonė dėshironi tė shėnoni ose tė asistoni nė gola”, thotė Bendtner.

“Shpresoj se do tė mund ta dyfishoj numrin e golave qė kam shėnuar vitin e kalaur. Mendoj se kjo ėshtė e arritshme dhe ėshtė njė cak i mirė pėr mua”, ka shtuar danezi.

Arsenali ka dėshtuar tė shėnojė gola nė katėr ndeshjet e fundit nė Premierligė.
Back to top Go down
View user profile
 
Bendtner: Jam duke u pėrmirėsuar
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kujtim Mateli: Dėshnica e Pėrmetit, e pėrjetėsuar nė histori dhe fjalė
» Tė respektohen ligjet duke mbrojtur interesat e udhėtarėve
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Komandant Lata: Jam i shqetėsuar - nuk e di nėse dikush ka kėrkuar haraē nė emrin tim [video]
» Milazim Kajtazi:Duke lexuarė pėrmbledhjen me poezi tė mikut Agim Gashi

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: