PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Ronaldo: Mund tė fitojmė gjithēka

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Ronaldo: Mund tė fitojmė gjithēka   Tue Mar 03, 2009 7:54 am

Lojtari mė i mirė nė botė, Cristiano Ronaldo, thotė se Manchester United mund tė fitojė tė pesė trofetė kėtė sezon.
Ekipi i drejtuar nga Sir Alex Ferguson dje triumfoi nė finalen e Kupės Carling, qė ėshtė trofeu i dytė kėtė sezon pas Kupės Botėrore tė Klubeve.

Djajtė e Kuq po ashtu kryesojnė tabelėn e Premierligės me shtatė pikė, janė nė ēerekfinale tė Kupės FA dhe mund tė kualifikohen pėr nė ēerekfinale tė Ligės sė Kampionėve nėse shėnojnė fitore ndaj Interit nė javėn e ardhshme.

“Ėshtė shumė vėshtirė tė arrihet, por ne po mundohemi ndeshje pėr ndeshje. Gjithmonė kemi mundėsinė tė fitojmė gjithēka. Kemi fituar kėtė kupė dhe tash nuk kemi shumė kohė pėr tė festuar”, ka thėnė Ronaldo.
Back to top Go down
View user profile
 
Ronaldo: Mund tė fitojmė gjithēka
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Shokėt e Atjon Zhitit nuk mund tė besojnė se ai nuk jeton mė (FOTO)
» Thaēi: Presidenti do tė zgjidhet nga PDK-ja
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: