PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Rossi: Lazio kėrkon Kupėn e Italisė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Rossi: Lazio kėrkon Kupėn e Italisė   Tue Mar 03, 2009 7:55 am

Menaxheri i Lazios, Delio Rossi, beson se ekipi i tij ka kapacitet pėr tė fituar Kupėn e Italisė.
Lazio iu rikthye fitoreve pas disa rezultateve zhgėnjyese, duke mposhtur Leccen dhe Bolognėn, fitore kėto qė kanė ngritur moralin e ekipit para ndeshjes sė parė gjysmėfinale tė Kupės sė Italisė pėrballė Juventusit, qė zhvillohet nesėr.

“Po, Kupa e Italisė ėshtė njė prej qėllimeve tona. Dua ta fitojmė atė, por do tė isha i lumtur jo aq shumė pėr veti sa pėr klubin, fansat dhe lojtarėt, pasi ata e meritojnė”, ka zbuluar Delio Rossi pėr Corierre dello Sport.
Back to top Go down
View user profile
 
Rossi: Lazio kėrkon Kupėn e Italisė
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: