PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Apel tė rinjve tė mos dėrgojmė porosi SMS gjatė agjėrimit

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3915
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Apel tė rinjve tė mos dėrgojmė porosi SMS gjatė agjėrimit   Tue Mar 03, 2009 7:57 am

Peshkopi i Modenas nė Itali u ka bėrė thirrje tė rinjve “tė heqin dorė nga dėrgimi i porosive SMS tė premten, derisa zgjasė agjėrimi i pashkėve", pėr tu “pastruar nga bota virtuale dhe t’i kthehen vetvetes”, shkruan gazeta “La Repubblica”.
Back to top Go down
View user profile
 
Apel tė rinjve tė mos dėrgojmė porosi SMS gjatė agjėrimit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Apel pėr ndihmė familjes sė dėshmorit Shaban Zenuni - Hoxha
» Pėrsiatje shkrimesh nga Sylejman Aliu:-Ibrahim Rugova: Jeta dhe veprimtaria letrare e politike
» Vazhdon ikja masive e tė rinjve (Foto)
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Petrit Rudi:Ish eprori i lartė i UĒK-sė ka njė porosi pėr Hashim Thaqin me kompaninė pronto!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: