PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Si me hi ne Pc e nje shoku te juaj

Go down 
AuthorMessage
Ghetto Gold
WebMaster
WebMaster
avatar

Numri i postimeve : 1400
Location : AdminCP
Job/hobbies : Couter Strike
Thanks : 3
Pikėt : 4347
Registration date : 2008-07-09

PostSubject: Si me hi ne Pc e nje shoku te juaj   Wed Feb 04, 2009 1:06 pm

Si te hym te nje PC

Se pari e instalojm TeamViewer ate mund ta gjejm tek www.TeamViewer.com

dhe e shkarkojm dhe e intalojm tek ana e djathet i kemi ID edhe passin ato duhet tja kerkoni shokut tuaj dhe ti shkruani ne anen e majt se pari e shkruani ID dhe me pas hapet nje dritapre e vogel aty e shkruani passwordin !

Dhe mund te hyni ne PC !

_________________
Back to top Go down
View user profile
 
Si me hi ne Pc e nje shoku te juaj
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Panelli i Kontrollit :: Tutorials & Mesime-
Jump to: