PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mir Se Erdhet N Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nse keni harruar fjalkalimin Kliko Ktu

Share | 
 

 Funksionari i BE-s flet 42 gjuh

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Funksionari i BE-s flet 42 gjuh   Tue Mar 03, 2009 7:58 am

Nj grek, funksionar i Bashkimit Evropian n Bruksel, flet 42 gjuh dhe po bhet gati t msoj edhe tri.
Back to top Go down
View user profile
 
Funksionari i BE-s flet 42 gjuh
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Shqipja - gjuha q lindi gjuht indo-europiane?
» Kristaq Shabani:"Teresinka Pereira flet n gjuhn shqipe..."
» Kze (Kozeta) Zylo: Revista Pena flet me gjuhn e shpirtit
» Muharrem Sfarqa: Nj libr i ri pr Kosovn n gjuhn Gjermane
» Kush i tha Zahir Pajazitit ta vran Dr. Rugoven?-Flet Hasan Zeneli, bashklufttar i Zahir Pajazitit: Duhet t zbardhet vrasja e Zahirit

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Qendra e Forumi :: Lajmet e Portalit-
Jump to: