PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Behrami i shpėton thyerjes, por mungon ndaj Wiganit

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3638
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Behrami i shpėton thyerjes, por mungon ndaj Wiganit   Wed Mar 04, 2009 6:04 am

Mesfushori shqiptar i West Hamit, Valon Behrami, do tė mungojė nė ndeshjen e nesėrme tė cilėn ekipi i tij do ta zhvillojė nė fushė tė Wiganit.
Behrami u nxor jashtė fushe me maskė oksigjeni, pėr shkak tė njė lėndimi nė gju nė ndeshjen e tė dielės ndaj Manchester Cityt.

Por lėndimi i tij nuk doli aq serioz sa u duk nė fillim. Pas testeve tė bėra u vėrtetua se Behrami nuk kishte thyerje dhe do tė rikthehet nė fushė mė shpejt se qė u mendua.

Megjithatė trajneri i West Hamit, Gianfranco Zola, refuzon tė japė njė datė se kur mund tė rikthehet mesfushori shqiptar.

Ajo qė ėshtė e sigurt, kosovari me nėnshtetėsi zvicerane do tė mungojė nė ndeshjen e nesėrme pėrballė Wiganit.
Back to top Go down
View user profile
 
Behrami i shpėton thyerjes, por mungon ndaj Wiganit
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Demir Krasniqi: Shpėrnguljet e shqiptarėve nė kėngėt tona popullore
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar
» Fatmira Nikolli-EKSKLUZIVE/ Rrėfimi i mbesės sė Konicės: Pakti i Enverit qė shpėtoi familjen
» LEXOJE .. Patjetėr duhet tė lexohet,dhe patjetėr duhet tė shpėrndahet-Ataku nė zemėr
» Koēo Danaj trondit Ballkanin: Maqedonia tė shpėrbėhet, Greqia, Serbia dhe Mali i Zi tė lėshojnė trojet shqiptare tė grabitura nė 1913

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: