PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Crespo: Largimi nga Interi i paevitueshėm

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3921
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Crespo: Largimi nga Interi i paevitueshėm   Wed Mar 04, 2009 6:05 am

Sulmuesi argjentinas Hernan Crespo thotė se largimi i tij nga Interi nė fund tė sezonit ėshtė “i paevitueshėm”.
“Ėshtė e paevitueshme. Kontrata ime skadon nė qershor, unė dua tė luaj, ende ndjehem i rėndėsishėm, mendoj pėr Kupėn Botėrore 2010”, ka thėnė Crespo.

“Kam biseduar me Maradonėn (trajneri i Argjentinės), ai mė pėrkrah. Por qė tė aplikoj pėr njė vend nė kombėtare, duhet tė luaj vazhdimisht dhe tė shėnoj gola. Ai mė ka thėnė se nėse e bėj, do tė mė zgjedhė mua”, ka shtuar argjentinasi.

Crespo shėnoi golin e barazimit pėr Interin nė derbin e fundjavės ndaj Romės.
Back to top Go down
View user profile
 
Crespo: Largimi nga Interi i paevitueshėm
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: