PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Tare i bindur se Zarate dhe Pandev do tė qėndrojnė nė Lazio

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3637
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Tare i bindur se Zarate dhe Pandev do tė qėndrojnė nė Lazio   Wed Mar 04, 2009 6:07 am

Ish-kapiteni i kombėtares shqiptare, i cili tash ushtron detyrėn e drejtorit sportiv tė Lazios, Igli Tare, ka ripėrsėritur planet e klubit pėr tė ruajtur top tre lojtarėt.
“Ne duam tė nėnshkruajmė marrėveshje tė pėrhershme me Mauro Zarate dhe Matuzalem”, ka thėnė ish-sulmuesi i Lazios.

“Kontrata e re me Goran Pandev tashmė ėshtė nė duar. Ne jemi nė vazhdė tė negociatave dhe shpresojmė sė shpejti t’i realizojnė kėto zgjatje tė kontratave”, ka shtuar Tare.
Back to top Go down
View user profile
 
Tare i bindur se Zarate dhe Pandev do tė qėndrojnė nė Lazio
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Bashkatdhetarėt kanė tejkaluar investimet e bashkėsisė ndėkombėtare nė Kosovė
» Kosova anėtare e FMN,(Fondi Monetar Ndėrkombėtar)
» Promovim librash tė mėrgimtarėve tanė dhe Foto tė bėra nė Biblioteken Kombėtare gjat promovimit tė librave nga Diaspora (Foto:Ahmet Murati)
» Qendrat islame nė Gjermani ishin bartėse tė shumė organizimeve kombėtare
» Pjetėr NREJAJ:Dr. Rugova, njeriu me vlera tė mėdha dhe me ndjenja tė larta kombėtare

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: