PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Arsenali iu rikthehet fitoreve

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3920
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Arsenali iu rikthehet fitoreve   Wed Mar 04, 2009 6:09 am

Nicklas Bendtner ka shėnuar dy gola pėr t’i ndihmuar Arsenalit tė shėnojė fitore 3-1 nė ndeshjen e Premierligės pėrballė West Bromwich.
Danezi gjeti hapėsirė tė mjaftueshme qė nė minutėn e katėrt tė lojės, duke i dhėnė Arsenalit njė avantazh tė hershėm. Por vendasit barazuan shumė shpejtė, pas vetėm tre minutash tė tjera, kur Chris Brunt shėnoi nga gjuajtja e lirė.

Por topēinjtė sėrish rikthyen avantazhin nė minutėn e 38-tė, kur Kolo Toure dėrgoi topin nė rrjetė, pas harkimit tė sulmuesit rus Andrei Arshavin.

Njė minutė para fundit tė kohės sė rregullt tė pjesės sė parė tė ndeshjes, Bendtner shėnoi golin e dytė tė tij dhe tė tretin pėr Arsenalin, qė ishte edhe goli i fundit i ndeshjes.

Fitorja ėshtė e para nė Premierligė pėr Arsenalin pas pesė barazimeve. Fitorja e fundit e topēinjve ishte mė 17 janar ndaj Hull Cityt.

Topēinjtė tash mbledhin 49 pikė pikė nė pozitėn e pestė, tre mė pak se Aston Villa qė nesėr luan nė fushė tė Manchester Cityt.
Back to top Go down
View user profile
 
Arsenali iu rikthehet fitoreve
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: