PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Liverpooli ruan hapin

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3978
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Liverpooli ruan hapin   Wed Mar 04, 2009 6:10 am

Liverpooli iu ėshtė rikthyer fitoreve pas dėshtimit tė vikendit, duke mposhtur Sunderlandin nė Anfield me rezultat 2-0.
Mysafirėt po thuajse kaluan nė epėrsi befasuese nė minutėn e katėrt tė ndeshjes. Por pjesa e parė megjithatė pėrfundoi pa gola.

Pas njė loje tė mirė nga Steven Gerrard, topi gjeti sulmuesin francez David N'Gog, goditja e tė cilit pėrfundoi nė portėn kundėrshtare duke thyer rezultatin nė Anfield, pas 52 minutash lojė. Goli ishte i pari nė Premierligė pėr N’Gog.

Pas golit tė parė Liverpooli mori timonin dhe dyfishoi epėrsinė pas 65-tash lojė me anė tė Yossi Benayoun, me tė cilin rezultat, 2-0, edhe pėrfundoi ndeshja.

Rezultati e mban Liverpoolin nė pozitėn e tretė me pikė tė barabarta me Chelsean, dhe katėr mė pak se lideri Manchester United, qė megjithatė ka dy ndeshje mė pak tė zhvilluara.
Back to top Go down
View user profile
 
Liverpooli ruan hapin
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: