PortaliHomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in
Mirė Se Erdhet Nė Ks-Net.Tk , Akoma nuk jeni rexhistruar Rexhistrohu Tani Nėse keni harruar fjalkalimin Kliko Kėtu

Share | 
 

 Schmeichel: Van der Sar ėshtė i veēantė

Go down 
AuthorMessage
V@L!
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 1347
Thanks : 0
Pikėt : 3914
Registration date : 2009-01-30

PostSubject: Schmeichel: Van der Sar ėshtė i veēantė   Wed Mar 04, 2009 6:12 am

Legjenda e Manchester United, Peter Schmeichel, thotė se Edwin van der Sar e ka dėshmuar veten si njė prej portierėve mė tė mėdhenj.
“Pėr tė qenė portieri i Manchester United, duhet tė kesh disa kualitete bazike. Tė bėsh atė qė ka bėrė Ewin van der Sar, ta ruash portėn e paprekur pėr 14 ndeshje, duhet tė kesh diēka tė veēantė”, ka shkruar Schmeichel nė njė artikull pėr Daily Mail.

“Van der Sar njė kohė ka qenė njė prej portierėve mė tė mirė, sipas meje. Nė shumė raste para se ai tė arrijė nė klub, e kam pėrmendur emrin e tij nėpėr intervista dhe artikuj. Tash jam i gėzuar qė ai ėshtė nė kėtė klub”, ka shtuar ish-portieri i Manchesterit.
Back to top Go down
View user profile
 
Schmeichel: Van der Sar ėshtė i veēantė
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
WwW.Ks-Network.Tk :: Tema tė ndryshme :: Sport-
Jump to: